Zapachy dla niego

Dla mężczyzny perfumy są znakiem luksusu i podkreślają jego pozycję. Dlatego olejki służące do kreowania męskich perfum różnią się zasadniczo od kompozycji damskich. Jak zatem tworzone są zapachy dla niego? Przede wszystkim w męskich perfumach dominują mocne, czasem nawet drażniące, intensywne nuty. Są one jednocześnie trwałe i bardzo ciekawe, wręcz uzależniające. W topowych, męskich perfumach można wyczuć aromat pozyskiwany z olejku drzewa sandałowego, cedru, ale też odświeżającej mięty, cytryny lub limonki. Do męskich akordów należą też piżmo oraz bursztyn.

Pachnące składniki zapachów dla panów

Idealne zapachy dla niego zawierają olejki pozyskiwane ze śródziemnomorskich drzew i krzewów. Dodatkowo projektanci perfum chętnie komponują ciężkie, męskie nuty ze świeżymi, cytrusowymi akordami. Mięta, cytryna i limonka często pojawiają się w zapachach dla panów. Inne aromaty kojarzą się z morzem, falami oceanu i świeżością morskiej bryzy. Wśród ulubionych, męskich perfum znajdują się także połączenia kwiatowo-owocowe. Róża wcale nie musi być zarezerwowana do damskich perfum. W zapachach dla niego znajdują się olejki różane połączone z innymi, bardziej intensywnymi akordami. Eleganckie zapachy do biura zawierają nuty frezji, cynamonu lub bergamotki.

Zapachy typu unisex mogą być używane przez przedstawicieli obu płci. Zwykle nie są tak mocno intensywne, jak klasyczne męskie perfumy, ani tak delikatne jak damskie. Perfumy typu unisex to alternatywa dla męskich lub damskich klasyków. To ciekawe zapachy dla niego, a w dodatku mogą z nich korzystać także panie lubiące mocne nuty. https://angelove.pl/